Eskişehir forklift kiralama firmalarına ulaşabileceğiniz rehberimizde ayrıca forklift Eskişehir bakım, tamir servislerine ulaşabilirsiniz.

Atakan Makine

Atakan Makine İletişim

  • Adres: 75.Yıl Mah. Teksan Oto Sanayiciler ve Tamirciler Sitesi J Blok No: 2/ESKİŞEHİR
  • Telefon: 0222 228 21 45
  • E-Mail: forklift@karamanlilar.com.tr

Atakan Makine Hakkında

Firmamız 1976 yılında Eskişehir ili Sanayi Çarşısında Yusuf KARAMANLI tarafından kurulmuştur. İlk günden itibaren hedefimiz; en yüksek kaliteye sahip ürün ve hizmeti sunarak, pazarda müşteri memnuniyeti standartlarını belirleyen firma durumuna gelmektir.

Hizmet verdiğimiz yâda satışını üstlendiğimiz dünya markalar ile bölgemizdeki endüstri firmalarına geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Bu zamana kadar olduğu gibi gelecekte de müşterilerimize; yaratıcı, güvenilir ve zamanında çözümler sunmaya devam edeceğiz. Bizleri tercih eden değerli müşterilerimize teşekkürlerimi sunarız.

Atakan Makina olarak Eskişehir’de forklift satışı, kiralama ve aynı zamanda tüm forklift markalarının teknik servis hizmetini yerine getirmekteyiz.

Yetkili servisimizde görev yapan her teknisyen düzenli olarak gerçekleştirilen teknik eğitimlere katılmaktadırlar.

Yetkili servisimizde yapılan işçilik ve kullanılan yedek parçalar garanti kapsamındadır.

Atakan Makina, satış sonrası hizmette siz değerli müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeye çalışmaktadır.

Ayrıca alanında uzman, deneyimli teknik servis personeliyle sizlere servis garajımızda veya fabrikanızda tüm marka ve model forkliftiniz veya iş makinanız için garantili, kaliteli ve hızlı onarım ve peryodik bakım servisini sunmayı görev bilmektedir.

 

 

Atakan Makine Foto Galeri

Atakan Makine Atakan Makine
Atakan Makine Atakan Makine
Atakan Makine Atakan Makine

4.048 Görüntülenme

Atakan Makine Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir