Eskişehir forklift kiralama firmalarına ulaşabileceğiniz rehberimizde ayrıca forklift Eskişehir bakım, tamir servislerine ulaşabilirsiniz.

Etiket: istif makinaları

Türeler Vinç Forklift

Türeler Vinç Forklift

Ankara Yolu 2.km’de bulunan merkez garaj ve ofisimizde Eskişehir bölgesinde  2 tondan 7 tona kadar Forkliftlerle hizmet vermekteyiz.

(0) İncele
Polat Forklift

Polat Forklift

Eskişehir Polat Forklift olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmayı kendimize ilke edindik.Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek ve hizmet kalitemizi arttırmak için haftada 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işin ciddiyetinin bilincinde olarak forkliftlerimizin her zaman sağlıklı hizmet verebilmesi için, konusunda uzman ekiplerimizle gerekli hassasiyet ve önemi vermekteyiz.

(1) İncele
Kardeşler İş Makineleri

Kardeşler Forklift

2001 yılında kurulan firmamız o yıllarda yalnızca forklift bakım ve servis işini yürütmekte idi 2005 yılında kadromuzu güçlendirerek yedek parça talebinide karşılamaya başladık.

(0) İncele
Karaca Forklift

Karaca Forklift

Forklift Satış

Sıfır ve ikicni el forklift satış hizmetimiz bulunmaktadır.Detaylı bilgi için 0536 263 49 30 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

(0) İncele
Es Teknik Forklift

Es Teknik Forklift

Es Teknik Forklift Eskişehir’de faaliyet göstermektedir. Sıfır forklift ve yedek parça satışı, 2. El forklit alımı ve satış işlemleri, forlift tamiri, forklift baımı ve forklift kiralama hizmeti vermektedir. Forklift kiralama hizmetlerimiz günlük, aylık ve yıllık olarak yapılmaktadır.Profesyonel ekibimizle istediğiniz tonajlarda her türlü dizel, akülü ve LPG’li forklift, akülü dar koridor forkliftleri ve akülü istifleme araçlarıyla kiralama hizmeti vermekteyiz.

(0) İncele
Es Forklift

Es Forklift

Sektörünün amiralleri olarak bilinen iş makinalarıda bazen yardıma ihtiyaç duyar.Uzun süredir Eskişehir bölge bayisi ve yetkili servisi olarak hizmet veren Es Forklift kalitesi,müşteri memnuniyeti ve uzman teknik ekibiyle alanındaki müşterilere gereken özende tüm hizmetleri vermiştir ve vermeye hız kesmeden halen devam etmektedir.

(0) İncele
Atakan Makine

Atakan Makine

Firmamız 1976 yılında Eskişehir ili Sanayi Çarşısında Yusuf KARAMANLI tarafından kurulmuştur. İlk günden itibaren hedefimiz; en yüksek kaliteye sahip ürün ve hizmeti sunarak, pazarda müşteri memnuniyeti standartlarını belirleyen firma durumuna gelmektir.

Hizmet verdiğimiz yâda satışını üstlendiğimiz dünya markalar ile bölgemizdeki endüstri firmalarına geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Bu zamana kadar olduğu gibi gelecekte de müşterilerimize; yaratıcı, güvenilir ve zamanında çözümler sunmaya devam edeceğiz. Bizleri tercih eden değerli müşterilerimize teşekkürlerimi sunarız.

(0) İncele